powiększ zdjęcie
NISKOKALORYCZNA WODA CYTRYNOWO-TRUSKAWKOWA 01.06.2019

Woda cytrynowo-truskawkowa ma bardzo mało kalorii, a większość z nich pochodzi z łatwo przyswajalnych węglowodanów. Dzięki temu dbamy o odpowiednie nawodnienie organizmu i pijemy niskokaloryczny napój o wyjątkowym smaku. Cytryny zaspokajają uczucie głodu podczas diety, dzięki czemu są motorem napędowym dla uciekającej wagi. To doskonały substytut słodyczy. Zauważalne efekty powinny pojawić się już w przeciągu miesiąca. Truskawki chronią przed anemią, wpływają odświeżająco na cerę i włosy.

Składniki:

Wycisnąć sok z cytryn przy pomocy wyciskarki Dafi. Truskawki pokroić na mniejsze kawałki. Wszystkie składniki wymieszać w karafce Dafi i zalać wodą. Po odczekaniu 15-20 minut napój będzie gotowy.

CIEKAWOSTKA

Jeśli chcesz zwiększyć swoją wytrzymałość i spalić więcej kalorii, zjedz przed planowanym treningiem truskawki. Zawarte w nich azotany zwiększają dopływ krwi, a co za tym idzie, tlenu do mięśni.

Skomentuj artykuł
Popularne wpisy
DAFI na Instagram obserwuj

Notice: Funkcja the_widget została wywołana nieprawidłowo. Zanim będzie można wyświetlić widżety, trzeba je zarejestrować używając register_widget(). Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.9.0.) in /var/www/webapp/sites/dafistart.pl_blog/wp-includes/functions.php on line 5663